top of page
Hart blauw transparant groep.png

wist je dat...

 

... wij met ons kleine B-landje op de 23ste plaats staan in een wereldranking van landen met grote waterschaarste ? Wij hebben hier zonder het misschien goed te beseffen geen zekerheid wat betreft de beschikbaarheid van fris drinkbaar water. 

Onze regering heeft in de zomer zelfs een afkoppelings-plan aangekondigd en heeft een studieburo preventief aan een onderzoek gezet. Wie of wat wordt er eerst van het waternet afgekoppeld ?

  • de industrie

  • de landbouw

  • de natuur

  • de gezinnen

 

Hoog tijd voor ons allemaal om na te denken hoe we in de toekomst hier in eigen land zullen omgaan met het voor ons beschikbare regen- en drinkwater.

 

... op het festival Dranouter het project WAVE werd opgestart. 

Een duurzaam project dat staat voor Water Vision @ festivals.
Het afvalwater van douches en toiletten werd ter plaatse gezuiverd om het instant als fris drinkwater aan de festivalgangers aan te bieden ! Fantastisch en veelbelovend dat een tijdelijk ´festival´ gebeuren de infrastructuur voorziet en de technologie toepast om zorgzaam met Water om te gaan en gelijktijdig op een duurzame manier respect voor Water uit te drukken.

bottom of page